Masaże

MASAŻ RĘCZNY KLASYCZNY – to najpopularniejszy masaż, który  w zależności od formy intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Może być traktowany jako zabieg całościowy lub częściowy.

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY MECHANICZNY – inaczej masaż uciskowy, jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych oraz walki z cellulitem. Jest to przyjemna forma masażu poprawiająca metabolizm, pobudzająca układ limfatyczny, przyspieszająca proces oczyszczania organizmu.

 

MASAŻ ZIMNYMI I GORĄCYMI KAMIENIAMI – upragniony i głęboki relaks dla zmęczonego ciała i duszy. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego ciała, poprawia krążenie i metabolizm, relaksuje i regeneruje ciało.

 

MASAZ UJĘDRNIAJĄCO-ODCHUDZAJĄCY –  wykorzystuje techniki masażu klasycznego, masaż jest intensywny, głęboki, mocny. Wskazany przy odchudzaniu, zapobiega powstawaniu fałd skośnych. Ma na celu usprawnienie krążenia i poprawię przemiany materii w tkankach podskórnych, eliminuje toksyny, uelastycznia i przywraca sprężystość skórze.