© 2017 Hogash.com

Oferta SPA

Spa

Hotel SPA *** Villa Bohema RELAKS I ODPOCZYNEK z kazimierską duszą.....

- PIELĘGNACJA TWARZY- szczegóły

- PIELĘGNACJA CIAŁA - szczegóły

- MASAŻE - szczegóły

- TERAPIE KĄPIELOWE - szczegóły

- SAUNA FIŃSKA

- JACUZZI

- KRYTY BASEN

SPA *** Villa Bohema oferuje Państwu zabiegi i atrakcje na najwyższym poziomie. Pielęgnacja twarzy i ciała, masaże, terapie kąpielowe, sauna fińska, jacuzzi, kryty basen - to wszystko niewątpliwie sprawi, że każdy z naszych Gości będzie mógł zrelaksować się, odpocząć, zadbać o swoje samopoczucie oraz zdrowie. Bardzo dbamy o to, aby pobyt w naszym SPA kojarzył się każdemu z naszych Gości z odpoczynkiem na najwyższym poziomie.
Wszystkie zabiegi są wykonywane przez doświadczonych pracowników, którzy bardzo przykładają się do zadowolenia każdego ze swoich Klientów. Są one oczywiście adresowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn - w każdym wieku. Jeżeli zaś chodzi o takie atrakcje jak kryty basen, jacuzzi oraz sauna fińska, trzeba jednoznacznie napisać, iż wszystko jest nowoczesne, komfortowe i bezpieczne.

Chcielibyśmy ponadto zaznaczyć, że wszyscy Goście hotelowi mogą korzystać z sauny, jacuzzi oraz basenu całkowicie za darmo.

Zachęcamy zatem bardzo serdecznie do obudzenia w sobie piękna, a jednocześnie poprawienia swojego samopoczucia i zdrowia, właśnie w Bohemie!

 

Cennik Spa

TOP