© 2017 Hogash.com

Terapia kąpielowa

KĄPIEL W PIWIE - jest zabiegiem pielęgnacyjno- relaksującym, posiada dobroczynny wpływ  na skórę, odżywia, poprawia ukrwienie, odżywia, oczyszcza, zaleca się ją w przypadku piekącej, suchej skóry a także dla poprawienia kondycji włosów i paznokci.

KĄPIEL W WINIE - jest zabiegiem pielęgnacyjno- leczniczym a także dezynfekującym. Zawarte w miąższu winogron witaminy mają działanie złuszczające poprzez co rozjaśniają skórę, a polifenole pomagają przeciwdziałać starzeniu.

KĄPIEL W MLEKU - jest zabiegiem nawilżającym, intensywnie zmiękcza naskórek, łagodzi podrażnienia, odbudowuje warstwę lipidową, nadaje skórze miękkość i gładkość.

KĄPIEL W ZAWIESINIE BOROWINOWEJ -  jest zabiegiem leczniczym, stosowanym w schorzeniach reumatycznych, neurologicznych i w stanach pourazowych układu ruchu. Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, regenerująco i rozgrzewająco.

OKŁADY BOROWINOWE -  zabieg leczniczy, okłady borowinowe są źródłem cennych substancji organicznych, które mają właściwości ściągające, bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Dlatego zabieg z użyciem borowiny wspomagają leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów a nawet chorób kobiecych.

KĄPIEL MUSUJĄCA -  jest to typowa kąpiel Wellness z dodatkiem tabletek musujących, które delikatnie musując uwalniają bogactwo „morskiego świata”. Koncentrat morskich  mikro- i makro elementów relaksuje, nawilża, wygładza naskórek, wyrównuje ubytki mineralne organizmu, idealna dla osób zmęczonych  i zestresowanych.

HYDROMASAŻ -  niewątpliwą zaletą hydromasażu są jego relaksujące a nawet lecznicze właściwości wynikające masowania ciała silnymi strumieniami wody i powietrza. Dzięki sile wyporu ciśnienia wody oraz temperatury hydromasaż działa wielostronnie na organizm, redukując zmęczenie, poprawiając nastrój i ogólne samopoczucie. Rozluźnia spięte mięśnie, poprawia koncentrację dotleniając komórki i rozszerzając naczynia włosowate.

SAUNA PAROWAN W KAPSULE -  kapsuła jest nowoczesnym urządzeniem z zakresu odnowy biologicznej. Dzięki funkcjonalności każdy znajdzie coś w niej dla siebie. System ten doskonale zaspokaja potrzeby osób zmęczonych fizycznie i psychicznie pragnących odprężenia i relaksu oraz zdecydowanej poprawy jakości skóry. Kapsuła SPA jest polecana osobom szczególnie dbającym o swoje serce i zdrowie.

TOP
Call Now Button