© 2017 Hogash.com

Restauracja

Restauracja oferuje Państwu menu kuchni polskiej i europejskiej oraz dania wegetariańskie charakteryzujące się lekkością i delikatnością smaku. Nasza restauracja jest do Państwa dyspozycji od godziny 12.00 do godziny 21.00 (w sezonie jesienno-zimowym godziny podane na profilu fb) Villa Bohema posiada doskonałe warunki do organizacji przyjęć weselnych, bankietów, spotkań biznesowych i przyjęć rodzinnych w eleganckich stylizowanych wnętrzach.

Restauracja Villa Bohema w Kazimierzu Dolnym to niesamowite przeżycie kulinarne i duchowe...

Zobacz nasze propozycje:

Cztyaj więcej +06 października 2017 | Villa Bohema | Szef Kuchni poleca

Szef kuchni poleca

Cztyaj więcej +06 października 2017 | Villa Bohema | Szef Kuchni poleca

Specjalność szefa

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Restauracji Bohema był dla Państwa niezapomniany. W naszym menu znajdą Państwo potrawy wykonane ze starannie wyselekcjonowanych składników – wyłącznie świeżych i sprawdzonych, które razem tworzą wspaniałą poezję smaku. Nasi mistrzowie kuchni zadbają o Państwa całkowitą satysfakcję, ponieważ dobrze wiemy, że podstawą wyśmienitego samopoczucia jest wyborny posiłek.

Mamy nadzieję, że wizyta w Restauracji Bohema będzie dla Państwa okazją do spędzenia czasu w miłym gronie – zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zobacz nasze menu

divider

Rezerwacja telefoniczna

Rezerwacji można dokonać telefonicznie dzwoniąc na numer 081 - 88 10 756

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

TOP
Call Now Button