© 2017 Hogash.com

Szkolenia i konferencje - Kazimierz Dolny

Organizacja szkoleń i konferencji to ważna sprawa – a jednym z najistotniejszych czynników, bezwzględnie wpływających na jakość i odbiór wydarzenia jest odpowiedni dobór miejsca, w którym ono się odbędzie. Chcąc ułatwić Państwu to trudne zadanie – wychodzimy naprzeciw z nie lada atrakcyjną propozycją – Villa Bohema to miejsce idealne pod każdym względem do organizacji ważnych szkoleń i konferencji.

Część konferencyjna *** Villi Bohema to klimatyzowana sala konferencyjno-bankietowa która może pomieścić 60 osób. Przystosowana jest do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów a także innych spotkań biznesowych. Po szkoleniu zrelaksuj się w naszym spa.
Znając wysokie wymagania organizatorów i uczestników szkoleń czy też konferencji zapewniamy, że nie zapomnieliśmy o przygotowaniu w ramach swojej oferty kompleksowego wyposażenia technicznego. Przedkładany przez nas wysokiej klasy sprzęt audiowizualny umożliwia profesjonalne przeprowadzenie spotkań. Dzięki temu można mieć pewność, co do całkowicie bezawaryjnego przebiegu prezentacji. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą – szczegóły poniżej.

Wyposażenie techniczne:
- projektor multimedialny
- zestaw DVD
- ekran
- profesjonalny system nagłaśniający
- mikrofony bezprzewodowe
- flipchart
- zaciemnienie okien
- oświetlenie konferencyjne i bankietowe
- obsługa techniczna
- dostęp do Internetu
- klimatyzacja

W trosce o indywidualną odpowiedź na potrzeby każdego z naszych Gości robimy wszystko, by stworzyć idealne zaplecze konferencyjne, jak również miło nam poinformować, że dla grup konferencyjnych ceny podlegają negocjacji.
Zapraszamy do Kazimierza Dolnego na konferencje -
zawsze profesjonalnie przygotowane pod każdym względem!

TOP
Call Now Button