© 2017 Hogash.com

Oferta SPA

Spa

Hotel SPA *** Villa Bohema RELAKS I ODPOCZYNEK z kazimierską duszą.....

Jeśli ktoś był choć raz w Kazimierzu Dolnym – nie będzie chciał opuszczać tych pięknych okolic, albo przynajmniej zrobi wszystko, by regularnie do nas wracać. Naszym celem jest pogłębienie doświadczenia zanurzenia się w oazie przyjemności, jaką można tutaj odkryć – a bogata oferta SPA jaką przygotowaliśmy jest tego najlepszym wyrazem.

 

- MASAŻE - szczegóły

Nie ma nic bardziej odprężającego niż masaż, a szczególnie gdy jest wykonywany przez profesjonalistów. Warto połączyć odpoczynek w Bohemie z takimi relaksacyjnymi doznaniami. Zapraszamy!

- TERAPIE KĄPIELOWE - szczegóły

Z myślą o Gościach naszej Wilii, którzy poszukują szczególnej jakości ukojenia uzupełniliśmy naszą ofertę SPA o terapie kąpielowe. Realizowane w pełnym komforcie i koordynowane przez ekspertów w tej dziedzinie wniosą dużo dobrego do zdrowia i dobrego samopoczucia!

- SAUNA FIŃSKA

Każdego dnia powiększa się grono fanów relaksu i dobroczynnych korzyści zdrowotnych, jakie można zaznać w saunie fińskiej. Pomyśleliśmy również o nich, dlatego w bogatym pakiecie Wilii Bohema nie mogło zabraknąć i tej propozycji

- KRYTY BASEN

Nie mogliśmy zapomnieć również o wielbicielach aktywności w wodzie, a nasz kryty basen jest tego doskonałym wyrazem. Zapewnia idealne warunki dla wszystkich, którzy wiedzą jak zbawienny dla ciała i duszy jest kontakt z wodą.

SPA *** Villa Bohema oferuje Państwu zabiegi i atrakcje na najwyższym poziomie. Pielęgnacja twarzy i ciała, masaże, terapie kąpielowe, sauna fińska, kryty basen - to wszystko niewątpliwie sprawi, że każdy z naszych Gości będzie mógł zrelaksować się, odpocząć, zadbać o swoje samopoczucie oraz zdrowie. Bardzo dbamy o to, aby pobyt w naszym SPA kojarzył się każdemu z naszych Gości z odpoczynkiem na najwyższym poziomie.
Wszystkie zabiegi są wykonywane przez doświadczonych pracowników, którzy bardzo przykładają się do zadowolenia każdego ze swoich Klientów. Są one oczywiście adresowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn - w każdym wieku. Jeżeli zaś chodzi o takie atrakcje jak kryty basen oraz sauna fińska, trzeba jednoznacznie napisać, iż wszystko jest nowoczesne, komfortowe i bezpieczne.

Chcielibyśmy ponadto zaznaczyć, że wszyscy Goście hotelowi mogą korzystać z sauny oraz basenu całkowicie za darmo.

Zachęcamy zatem bardzo serdecznie do obudzenia w sobie piękna, a jednocześnie poprawienia swojego samopoczucia i zdrowia, właśnie w Bohemie w Kazimierzu Dolnym!

 

 

TOP
Call Now Button