© 2017 Hogash.com

Wesela i przyjęcia

Chcesz zorganizować wesele w Kazimierzu Dolnym
Zapraszamy do nas :)

Niezwykłe i urokliwe miejsce do zorganizowania wesela, bankietu lub przyjęcia w Restauracji Bohema. Do dyspozycji Gości oddajemy salę restauracyjną, salę bankietową, patio hotelowe oraz taras z ogrodem. Piękno otoczenia pozwoli na delektowanie się smakami kuchni czerpanymi ze wszystkich stron świata.

Dokładamy wszelkich starań, by było to miejsce pod każdym względem wyjątkowe – z jednej strony stanowiąc uniwersalne otoczenie spotkań w gronie bliskich osób, a z drugiej – charakterystyczną oazę przyjemności odpowiadającą na indywidualne preferencje.

W karcie dań czekają na wszystkich przepyszne potrawy – wyszukane i eleganckie, ale z drugiej strony łączące w sobie smaki przemawiające dla każdego. Każda potrawa jest tworzona z pasją i zaangażowaniem, a efektem tego jest menu, do którego po prostu chce się wracać.

Na specjalne życzenie ze strony Gości, przygotowujemy najbardziej śmiałe i wyszukane kulinarne dania. Organizując wesele czy przyjęcie w Restauracji ***Villa Bohema gwarantujemy sukces oraz niezapomniane wrażenia.

TOP
Call Now Button